پرداخت-اینترنتی

پرداخت آنلاین بیمه عمر و تامین آتیه

راهنمای خرید آنلاین بیمه

  مراحل خرید آنلاین بیمه عمر و تامین آتیه 

مراحل خریدآنلاین  بیمه عمر و تامین آتیه در سایت بیمه 4663 به ترتیب زیر است:

  وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی

 وارد کردن شماره تلفن

وارد کردن شغل

انتخاب زمان مشاوره

بعد از پر کردن فرم بیمه عمر و تامین آتیه از طرف کارشناسان سوسن قاسمی با کد 4663 با شما تماس گرفته می شود تا هزینه پرداخت را با توجه به مشخصاتی که تکمیل کردید به شما بگویند و به قسمت پرداخت آنلاین بیمه عمر و تامین آتیه بروید و نام و نام خانوادگی، شماره تماس و قیمت (ریال) را وارد کنید و پرداخت را بزنید و به درگاه متصل می شوید و اطلاعات کارت خود را وارد نمایید.

توجه داشته باشید خرید اینترنتی هیچ گونه هزینه اضافی نسبت به خرید بیمه به صورت حضوری ندارد و قیمت یکسان می باشد.

بیمه عمر و تامین آتیه چیست؟

  بیمه عمر و تامین آتیه که در عموم به نام بیمه عمر و سرمایه گذاری نیز شناخته شده است می تواند یک پشتوانه محکمی برای خود و خانواده تان  باشد و اگر به فکر جمع آوری سرمایه برای آینده هستید بیمه عمر مناسب شماست، بیمه عمر برای تمامی افراد از بدو تولد تا میانسالی ضروری است. یک بیمه انفرادی است که در صورت فوت به ذینفعان فرد تعلق می گیرد.
در بیمه عمر افراد با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

  انواع بیمه عمر

 بیمه عمر و بازنشستگی

 بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر

بازنشستگی یک مرحله از زندگی کارکنان می باشد و همه کارکنان دلواپس زیادی برای آینده دارند که یک زندگی راحت بعد از بازنشستگی داشته باشند. چرا که بعد از میانسالی توانایی اولیه برای کار و مخارج زندگی و همچنین هزینه های درمانی را ندارند داشتن یک پشتوانه مالی که بتواند این دغدغه ها را کم کند بسیار کارساز می باشد. بیمه بازنشستگی  یک پوشش مناسبی برای این دغدغه ها می باشد. راهکار برای کم کردن دغدغه ها و مشکلات در میانسالی، بیمه عمر و بازنشستگی است و شرایط بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد است که می تواند یک آرامش خاطر برای تمامی بازنشستگان و خانواده های این عزیزان باشد.

سقف سنی بیمه عمر و بازنشستگی 70 سال می باشد. یعنی سن بیمه شده و مدت قرارداد نباید بالای 70 سال شود. 
بیمه عمر بازنشستگی
هدف بیمه بازنشستگی
 • تامین آینده شما و خانواده‌تان بعد از میانسالی
 • سرمایه‌گذاری سودآور برای فرد بیمه شده
 • کمک به هزینه های درمانی و مشکلات غیر قابل پیش بینی در دوران بازنشستگی
پوشش‌های اصلی بیمه نامه
 • پرداخت مستمری تا پایان مدت بیمه نامه
 • پرداخت هزینه فوت 
پوشش‌های تکمیلی بیمه نامه
 • پرداخت هزینه فوت ناشی از حوادث
 • سرمایه فوت، به علاوه اندوخته بیمه نامه
 • پرداخت  نقص عضو یا از کارافتادگی دائم یا جزئی بیمه شده
 • پرداخت هزینه بیماری های صعب العلاج
 • معاف از هزینه پرداخت در صورتی که از کار افتاده شود
 • پرداخت هزینه‌های پزشکی بیمه شده
مزایای بیمه بازنشستگی
 • سود روزشمار به بیمه شده
 • پرداخت سود حاصل از مشارکت در منافع 
 • امکان نگهداری سپرده و بهره مندی از منافع سرمایه گذاری
 • استفاده از معافیت های مالیاتی
 • برخورداری افزایش حق بیمه پرداختی با توجه به افزایش تورم سالانه
 • مشخص کردن حق بیمه با توجه به توان مالی بیمه گذار
 •  سود تشویقی به بیمه گذار که اقساط بیمه را زودتر از زمان تعیین شده پرداخت نموده است
 بیمه آتیه کودک و نوجوان
از بدو تولد تا آینده فرزندانمان همیشه پدر و مادر دغدغه تامین خوشبختی و هزینه های جانبی رادارند. برای کم کردن این همه دغدغه فکری بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگاد می تواند یک راه حل مناسب و اصولی برای والدین باشد. با یک برنامه ریزی درست و یک سرمایه گذاری دراز مدت در بیمه عمر و آتیه  بخشی از نیازهای مالی فرزندانمان را در دوران جوانی و نوجوانی‌ را تامین کنیم.
مزایا
»تضمین آینده فرزندانمان
»هزینه تحصیل
» هزینه ازدواج
»هزینه جهیزیه
»حمایت شغلی
»دریافت بازنشستگی در سنین جوانی

»ایجاد انگیزه به زندگی در فرزندانمان

نکته مهم: پوشش بیمه ای برای سنین بالای 12 سال می باشد
والدین در صورتی که نتوانند هزینه بالایی برای حق بیمه بدهند می توانند از سال های بعد با افزایش مبلغ حق بیمه سرمایه گذاری هم بالاتر ببرند.
 بیمه آتیه زنان خانه دار
زنان خانه دار همیشه نگران تامین نیازهای مادی خود در آینده و میانسالی می باشند. یکسری از زنان در جوانی در ارگانی مشغول کار نبوده اند که بیمه پرداخت کرده باشند، تا در میانسالی از حقوق مستمری گذران زندگی کنند. زنان خانه دار تمام روز را مشغول کارهای خانه، بچه داری و … هستند ولی از نظر عده ای از افراد کار محسوب نمی شود و هیچ حقوق و دستمزدی ندارند. از طرفی با افزایش سن آن توانایی اولیه را برای کار کاهش می یابد و پس از مدتی قادر به انجام فعالیت های خود نیست یا دچار بیماری های مختلفی می شود. بیمه آتیه زنان خانه دار پاسارگاد دغدغه زنان را کم کرده و با یک پوشش بیمه ای مناسب می توانند یک پس اندازی برای آینده شان ایجاد کنند.
 بیمه بازنشستگی زنان خانه دار چیست؟
زن خانه دار بیمه شده با پرداخت هر ماه حق بیمه، در دوران میانسالی یک حقوق بازنشستگی دریافت می کند. زن خانه دار قلب خانواده می باشد. اما به دلیل حوادث و یا فوت که به وجود می آید. بیمه زنان خانه دار در صورت یکی از اتفاق هایی مانند فوت، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی و … به عنوان پوشش بیمه ای در اختیار فرد حادثه دیده قرار می دهد.
زنان خانه دار
حقوق بازنشستگی
زنان خانه دار هم مثل تمام افرادی که شاغل هستند می توانند حقوق بازنشستگی دریافت کنند. در طرح بازنشستگی زنان خانه دار می توانند پولی را که به عنوان حق بیمه پرداخت می کند، تبدیل به یک پس انداز می شود. در طول مدت پرداخت حق بیمه هر سال سودی پولی که پرداخت شده تعلق می گیرد. که در پایان دوره تبدیل به یک مبلغ قابل توجه می شود و این مبلغ به عنوان حقوق بازنشتگی در پایان دوره پرداخت می شود.

سود بیشتر از بانک

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می آید. در این طرح زنان خانه دار به مبلغ اندوخته هم سود تضمینی تعلق می گیرد و هم سود مشارکت تا 23 % ، به همین دلیل این بیمه بین  زنان خانه دار خیلی مورد استقبال قرار گرفته است و به سرمایه گذاری در بانک ترجیح می دهند. این پولی که هر ماه برای بیمه پرداخت می شود با گذشت زمان و با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، بیشتر شده و یک پس انداز مناسبی برای رفع حوادث احتمالی در آینده فرد می شود.

 بازنشستگی کوتاه مدت

اصلی ترین و مهمترین بیمه بازنشستگی زنان خانه دار این است که با پرداخت حق بیمه به مدت معین می توانند بازنشسته شوند. مدت پرداخت حق بیمه بسته به درخواست زنان خانه دار قابل تغییر است اما مزایای این طرح این است زنان خانه دار می تواند بعد از 10 سال خودشان را بازنشسته کنند.

مبلغ حق بیمه

در بیمه پاسارگاد زنان خانه دار می توانند حق بیمه خود را در هر بودجه ای که بخواهند، پرداخت کند. حداقل روزی 2 هزار تومان و حداکثر بدون محدودیت می باشد.

پوشش بیمه ای

زنان خانه دار در کنار سرمایه گذاری، بیمه شده را تحت حمایت و پوشش های درمانی قرار می دهد که عبارتند از:
 • بیماری های خاص ( سرطان و ام اس)
 • بیماری های کلیوی و آلزایمر
 • هزینه های پزشکی
 • فوت 
در صورتی که زن خانه دار در دوره پرداخت فوت کند تمام سرمایه و سود آن به ورثه او پرداخت می شود.

امکان دریافت وام

از دیگر امکانات خوب بیمه زنان خانه دار به بیمه شده وام داده می شود ولی گرفتن این وام بعد از 6 ماه برای بیمه شدگان وجود دارد. مبلغ این وام 90 درصد از اندوخته ی ذخیره شده فرد می باشد. بیمه شدگان بدون هیچ گونه ضامن و چک این وام را دریافت نمایند.

بیمه عمر و تامین آتیه ازدواج

با توجه به مشکلات اقتصادی و موانع که سر راه جوانان قرار می گیرد ازدواج را مشکل کرده است. دغدغه های تحصیلی از یک طرف و مشکل اشتغال از طرف دیگر کمرشکن شده است. حتی اگر اشتغالم فراهم باشد با این هزینه های سرسام آور جوابگو حتی مراسم ساده نیست. ناکامی ازدواج جوانان بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و ازدواج نگاه ویژه ای به جوانان جامعه داشته است. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد که با سرمایه گذاری در آن آینده تحصیل فرزندان تا 25 سالگی تضمین خواهد کرد. 
بیمه-ازدواج

بیمه آتیه؛ از تحصیل تا ازدواج

بیمه پاسارگاد هزینه تحصیلی فرزندانمان را تضمین می کند و همچنین مشکل جوانان را در زمان ازدواج تا حدودی حل کرده است. با وام بیمه عمر و ازدواج می توان هزینه هایی شامل موارد زیر را فراهم کرد.
 • هزینه ازدواج
 • تهیه جهیزیه 
 • تحصیل فرزندان
 • خرید اثاثیه منزل

ضوابط بیمه عمر و ازدواج پاسارگاد

در بیمه عمر و ازدواج پاسارگاد حداقل حق بیمه پرداختی ۲۰ هزار تومان در ماه و حداکثر آن ۲۰۰ هزار تومان است. این مبلغ کاملا قابل تغیییر است و بر اساس توانمندی مالی فرد می‌تواند حق بیمه را قسط بندی کرد.
نکته خیلی جالب اینجاست که با ۲۰ هزار تومان به صورت ماهانه سرمایه اولیه شما بعد از ده سال ۵٫۱۰۰٫۰۰۰  تومان، بعد از پانزده سال ۱۴٫۳۰۰٫۰۰۰تومان، بعد از ۲۰ سال ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰  تومان وبعد از ۳۰ سال ۱۷۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد شد. حالا فکر کنید با ماهانه ۲۰۰ هزار تومان این سرمایه بعد از ۱۰ الی ۳۰ سال چند برابر خواهد شد!

 میزان محاسبه سود سرمایه 

 با پس انداز ماهانه ۵۰ هزار تومان بعد از ۱۰سال ۱۲ میلیون تومان، بعد از ۲۰ سال ۸۹ میلیون تومان و بعد از ۳۰ سال در انتهای قرارداد مبلغ ۴۴۸ میلیون تومان دریافت خواهید کرد.

شرایط دریافت وام 

یکی از شرایط خوبی که بیمه پاسارگاد مهیا کرده است دریافت وام می باشد. در مواقع ضروری بیمه گذار تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود را می تواند وام دریافت کند؛ در حالی که پوشش بیمه ای همچنان وجود خواهد داشت. نرخ تسهیلات وام ۴% بیش از نرخ سود محاسباتی برای تشکیل سرمایه خواهد بود.

شرایط مزایا و مالیات

حداقل میزان سود سالانه تا ده سال اول بیمه نامه ۱۵% است.
بیمه عمر و ازدواج پاسارگاد علاوه بر سود سالانه ۹۰% حاصل از سرمایه گذاری بین بیمه گذران بیمه عمر و ازدواج خود تقسیم می کند و سرمایه آنان را سالانه کم خواهد کرد.
بیمه نامه عمر و ازدواج  پاسادگاد دارای شرایط بازخرید است یعنی بیمه گذار بعد از پایان ماه ششم و پرداخت آن سرمایه‌ای که به پاسارگاد سپرده‌ است می تواند بازخرید کند.
ازمزایای بیمه عمر و ازدواج، افزایش حق بیمه به صورت افزایشی است. طی این طرح برای جلوگیری از تورم‌های صورت گرفته سرمایه‌گذار بین ۳ تا ۲۵ درصد حق بیمه بیش‌تری نسبت به سال قبل می‌پردازد.

تامین آتیه خانواده

یکی از بیمه های عمر، بیمه تامین آتیه خانواده است که یک بیمه برای تمام اعضای خانواده می باشد. این بیمه ترکیبی از بیمه عمر به شرط فوت و حیات است. بیمه تامین آتیه خانواده می تواند نیازهای جدید بیمه گذاران و یک پشتوانه مالی محکم را تامین کند. در طول مدتی که فرد از این بیمه نامه استفاده می کند یک سرمایه گذاری ارزشمند را برای بیمه گذار فراهم می کند.